tr Turkish

Hakkımızda

ZM Grup

ZM Grup’un temelleri 2000’li yılların başında aile şirketi olarak atılmıştır.

ZM GRUP  ana faaliyet alanları ‘’ Elektrik Kablo Koruma Sistemleri üretimi ve ihracatı ‘’  konuları oluşturmaktadır. Portföyünü yüksek seviyede büyüme potansiyeli olan sektörlere konumlandıran ZM GRUP “sürdürülebilir büyüme”, “verimlilik” ve “istikrar”ı faaliyetlerine ve iş geliştirme stratejilerine yön veren temel kavramlar olarak benimsemiştir.

Büyüyen Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeye dayalı gücü olarak faaliyetlerini sürdüren ZM GRUP, bugüne kadar dünyanın 22 ülkesine ihracat gerçekleştirmiş,yüzlerce müşteriye ulaşmıştır.

ZM GRUP; özgüveni, güçlü öz sermayesi, ileri teknolojiden faydalanmadaki yetkinliği, uluslararası ölçülerde deneyimi, entelektüel birikimi ve evrensel standartlarda ahlaki değerleri benimseyerek elde ettiği başarılarıyla, “güç birliği” misyonunda, Türkiye’nin öncü kuruluşlarından biri olmayı hedeflemiştir.

Değerlerimiz & Politikalarımız

 1. 1
  Misyonumuz

  Üretim yapılan her alanda,müşterilerin değişen ihtiyaçlarına uygun,dünya standartlarında ürünler geliştirerek istikrarlı bir büyümeyle ülke değerlerine katkıda bulunmak. Dünyadaki gelişmeleri takip ederek, temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı ve kaliteden ödün vermeyen ve dünya pazarında tercih edilen bir iş ortağı olmaktır.

 2. 2
  Vizyonumuz

  Şirketimizin vizyonu, sürekli büyüyen bir müşteri portföyü oluşturarak, müşterilerimize verdiğimiz güvenin sürekliliğini sağlayıp, kazandığımızı tamamen işimizi geliştirmeye harcayarak ve kalite politikamızdan hiçbir koşul altında vazgeçmeden sektöre öncülük eden Türkiye’nin en büyük İthalat ve İhracat şirketlerinden biri olmak.

 3. 3
  Kalite Politikamız

  Kalite ve Güvenden asla ödün vermeyen faaliyet prensibiyle çözüm ortaklarıyla dünya pazarında söz sahibi olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.

 4. 4
  İnsan Kaynakları

  ZM Grup gücünü; sorumluluk sahibi, birlikte çalışmanın gücüne inanan, yeniliklere açık insanlarla çalışmasından ve çalışanlarını, yeteneklerine uygun işlerle eşleştirmesinden alır.

  Günümüzde şirketleri birbirinden ayrıştıran, en önemli unsur yetenek’tir. Biz de “yetenekli” İHRACAT çalışanlarını etkin yöntemlerle seçerek gücümüze güç katmak, güçlü çalışanlarımız ve markalarımızla, herkesin parçası olmaktan mutluluk duyduğu, bağlılığın yüksek olduğu organizasyon yapımızı korumak ve sürekli gelişmek istiyoruz.

 5. 5
  Staj Programı

  ZM Grup Staj programı  365 gün açıktır. Ancak ZM Grup kesin meslek öğrenmek ve iş sorumluluğu oluşturmak için staj programı uygular. İş öğrenmek isteyenleri bekliyoruz. info@zmgrup.com

Bize Ulaşın

Bir Sorunuz Mu Var ?

Günümüz rekabetçi koşullarında yenilikçi, hızlı ve hatasız ilerlemek prensiplerini en büyük kazanımları olarak kabul eden ZM Grup, dünya çapında sunmakta olduğu dinamik çözümlerle fark yaratmaktadır.

 • 6 + 98 =

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart